Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Tenisowa liga zagra po raz drugi

- W ubiegłym roku po raz pierwszy daliśmy tenisistom z Łomży możliwość rywalizowania w rozgrywkach ligowych. Doszło do nas bardzo dużo pozytywnych głosów na temat tej imprezy i w związku w tym roku robimy drugi sezon – mówi Lech Malinowski z łomżyńskiego LZS-u. Do niedzieli, 7 kwietnia można zgłaszać się do II edycji Łomżyńskiej Ligi Tenisowej, której organizatorem, podobnie jak rok temu jest Powiatowe Zrzeszenie LZS w Łomży.

W pierwszej edycji wzięło udział 16 zawodników (w trakcie rozgrywek jeden z nich wycofał się), którzy od kwietnia do lipca rywalizowali systemem każdy z każdym w jednej. Po zaciętej rywalizacji najlepszy okazał się Krzysztof Bułkowski, który wyprzedził Wojciecha Liska i Janusza Zalewskiego – Od tego sezonu chcielibyśmy, żeby już na stałe stworzyć dwa poziomy rozgrywek. Najlepsi walczyliby w I lidze, a najsłabsze osoby z poprzedniego roku oraz wszystkie nowe zagrałyby w II lidze. Oczywiście zależeć to będzie od liczby chętnych, bo jeśli zgłosi się mniej osób niż w pierwszej edycji to pozostaniemy przy starej formule – podkreśla Malinowski.

Rozgrywki, podobnie jak w poprzednim sezonie, odbywać się będą na kortach łomżyńskiego Skate Parku i skierowane są do wszystkich mieszkańców Łomży i powiatu łomżyńskiego, którzy ukończyli 17 lat i zaakceptują regulamin Ligi. Ten ma być bardzo zbliżony do ubiegłorocznego, a jego ostateczna wersja podana będzie przed startem rozgrywek na stronie internetowej www.lomzynskaligatenisowa.ligspace.pl. Tam też będzie można znaleźć wszystkie szczegóły dotyczące poprzedniego oraz nowego sezonu.

Szczegółowych informacji udziela oraz zapisy przyjmuje od 25 marca do 7 kwietnia Pan Lech Malinowski pod numerem telefonu 602570797. Start rozgrywek uzależniony jest od pogody, ale wstępnie planowany jest na drugą połowę kwietnia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę