Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Szachowi medaliści wojewódzcy

Dobrze zaprezentowali się zawodnicy Klubu Szachowego MARATON podczas Indywidualnych Mistrzostw Województwa LZS rozegranych w Danówku koło Grajewa. W zawodach wzięło udział 79 szachistek i szachistów podzielonych na dwie grupy turniejowe i klasyfikowanych w 10 grupach wiekowych. Klub Szachowy MARATON reprezentowało w tych zawodach 13 zawodniczek i zawodników, którzy z mistrzostw przywieźli osiem medali, w tym dwa złote, cztery srebrne i dwa brązowe.

Złoty medal i pierwsze miejsce wśród seniorów zdobył Tadeusz Prażych, który przez cały turniej szedł jak burza odprawiając kolejnych rywali. Kompletu punktów nie udało się jednak zgromadzić, ale wynik 8/9 pkt i tak jest imponujący. W tej samej grupie trzecie miejsce i brązowy medal zdobył Grzegorz Kotarski (6,5 pkt). W grupie kobiet złoto i srebro przypadło siostrom Oldze i Joannie Filipkowskim (odpowiednio 6 i 5,5 pkt). 

W młodszych grupach "Maratończycy" również świetnie reprezentowali klub. W grupie chłopców do lat 16 srebrny medal wywalczył Marcin Łukaszewski (6 pkt). Wśród dziewcząt do lat 13 drugie miejsce i srebrny medal zdobyła Magdalena Łukaszewska (5 pkt), a w grupie chłopców w tym samym wieku nieco słabiej tym razem poszło Szymonowi Sienkiewiczowi, który z wynikiem 6,5 pkt musiał zadowolić się czwartym miejscem. Kolejne srebro stało się natomiast zdobyczą Igora Podstolskiego grającego w grupie chłopców do lat 10 (5,5 pkt), a wśród dziewcząt z tej grupy brązowy medal wywalczyła Amelia Borusiewicz (3,5 pkt).

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę