Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Cztery medale karateków w Londynie

Dwa złote i dwa srebrne medale wywalczyli zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate Kyokushin podczas Otwartych Mistrzostwach Anglii, które odbyły się w sobotę Londynie. Najlepiej zaprezentowała się juniorka (17-18 lat) Karolina Mroczkowska, która zdobyła dwa złote medale stając się najwszechstronniejszą zawodniczką turnieju. Po srebrnym medalu wywalczyli także seniorzy Aleksandra Zajkowska i Marcin Banach.

- Karolina Mroczkowska triumfowała w konkrecji  kata (układy), a następnie w kumite (walki) w kategorii otwartej czyli bez podziału na kategorie wagowe – cieszy się Dariusz Syrnicki, trener i prezes Łomżyńskiego Klubu Karate Kyokushin. - Pomimo tego, iż była najlżejszą w stawce, wygrała kolejno dwa pojedynki w świetnym stylu rozstrzygając je przed czasem.

W Londynie dwa srebrne medale zdobyli też seniorzy klubu. 
- Startujący w gronie 8 zawodników wagi ciężkiej Marcin Banach stoczył trzy bardzo wyczerpujące pojedynki – opisuje Syrnicki. - Pierwszy z nich z zawodnikiem pochodzącym z Polski,  trenującym obecnie w Edynburgu (Szkocja) Arturem Nowackim, zwyciężając  w regulaminowym czasie 3 minut. Kolejny bardzo ciężki pojedynek z zawodnikiem z Cambridge Lincolnem Milesem. Regulaminowy czas nie dał rozstrzygnięcia. W dogrywce zaczęła  rysować się przewaga naszego zawodnika co dało zwycięstwo i awans do finału Mistrzostw. W walce finałowej Marcin musiał uznać wyższość  Jarmaine Christie z Londynu,który wygrał pojedynek przez wskazanie sędziów 3 do 1. 

Czwarty medal dla Łomży – srebro - zdobyła Aleksandra Zajkowska startująca tym razem jedynie w konkurencji kata.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę