Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Niemoc Dwójki w Wąbrzeźnie

Główne zdjęcie
Jedynie Elwira Jabłońska (z piłką) zagrała w Wąbrzeźnie na swoim normalnym, wysokim poziomie

Zdecydowanie najsłabszy mecz w tym sezonie II ligi rozegrały piłkarki ręczne GUKS-u Dwójka Łomża. W 9. kolejce łomżanki zostały rozgromione w Wąbrzeźnie przez miejscowy UKS Vambresia Worwo 18 do 32 i pozostały na ostatnim, piąty miejscu w tabeli z dorobkiem zaledwie 3 punktów.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęły  podopieczne trenera Stanisława Niedbały. W pierwszych minutach świetnie broniły i po dwóch efektownych akcjach w ofensywie prowadziły 2:0. Gospodynie były zaskoczone tak dobrym otwarciem rywalek, ale bardzo szybko opanowały emocje i z minuty na minutę prezentowały się coraz lepiej - Niestety od stanu 3:3 mój zespół przestał grać. Dziewczynom nie wychodziło kompletnie nic. Popełnialiśmy proste starty w ataku, a nasza defensywa nie przypominała monolitu z poprzednich spotkań - relacjonuje Niedbała. Na efekty takiej gry nie trzeba było długo czekać. Po 30 minutach meczu na tablicy wyników widniał rezultat 13:4 dla zespołu z Wąbrzeźna i spotkanie było już praktycznie rozstrzygnięte.

Druga odsłona rozpoczęła się dla łomżanek fatalnie. W 34. minucie boisko musiała opuścić Amanda Szymborska, która otrzymała czerwoną kartkę za faul. Pięć minut później taki sam los spotkał podstawową rozgrywającą Karolinę Zubrzycką - Od tego momentu w naszej grze było sporo chaosu, ale paradoksalnie z takiej niepoukładanej gry zaczęliśmy zdobywać bramki - podkreśla trener Dwójki. Ostatecznie tę część meczu łomżanki przegrały tylko 14 do 19.

- Nie umiem powiedzieć, dlaczego zagraliśmy tak fatalny mecz. Porozmawiam sobie z dziewczynami na wtorkowym treningu i wspólnie spróbujemy znaleźć przyczyny - mówi Niedbała - Na pewno zawiodły liderki tego zespołu - Amanda Szymborska, Ula Bałdowska i Karolina Zubrzycka. Dobry mecz zagrała jedynie obrotowa, Elwira Jabłońska, która rzuciła 6 bramek - mówi Niedbała - Na plus mogę też zapisać postawę naszych młodych rezerwowych zawodniczek, które zebrały kolejne doświadczenia na drugoligowym poziomie.

Do końca rozgrywek piłkarkom GUKS-u pozostały jeszcze dwa mecze. W niedzielę, 17 marca o godz. 17.00 w zaległym spotkaniu 8. kolejki zmierzą się z MTS-em Kwidzyn, a w sobotę, 23 marca o godz. 16.00 ich rywalem będzie MTS Giżycko. Oba mecz odbędą się w hali im. Olimpijczyków Polskich w Łomży. Wstęp wolny.

is


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę