Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Anna Jesień nie odwiesiła jeszcze kolców na kołku

Główne zdjęcie
Anna Jesień

- Po Igrzyskach Olimpijskich w Londynie trochę też pod wpływem emocji ogłosiłam koniec kariery, jednak teraz nadal trenuję i jeśli tylko zdrowie i wyniki pozwolą to na razie nie chcę kończyć ze sportem – mówiła Anna Jesień podczas ogłoszenia XVII Rankingu Podlaskiej Rady Olimpijskiej w Białymstoku. Słowa zawodniczki potwierdza Andrzej Korytkowski prezes LŁKS „PREFBET Śniadowo” Łomża. - Anna Jesień na dzień dzisiejszy jest zawodniczką naszego klubu, nadal trenuje i przygotowuje się do nadchodzącego sezonu - mówi Korytkowski dodając, że Jesień jest umieszczona w niedawno ogłoszonej Kadrze Narodowej Seniorów w lekkiej atletyce.

- Obecnie Anna Jesień trenuje do dystansu 400 metrów, mając nadzieję, że znajdzie się w sztafecie 4x400m, która wystartuje w tym roku na Mistrzostwach Świata w Moskwie – mówi Korytkowski. - Warunkiem uczestnictwa w sztafecie naszej zawodniczki jest zdrowie i uzyskanie jednego z czołowych wyników na 400metrów w tym sezonie w Polsce, bo jak mówi sama zawodniczka „po tylu latach w światowej czołówce nie chcę się rozdrabniać jechać jako 4, 5 czy też 6-ta zawodniczka do sztafety”.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę