Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Kulesza zrezygnował z prezesowania ŁKS-owi

Główne zdjęcie
Jarosław Kulesza

We wtorek wieczorem, podczas posiedzenia zarządu Zarządu Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 Jarosław Kulesza, złożył rezygnację z funkcji prezesa klubu. ŁKS-em – jeszcze tym starym - Kulesza kierował od ponad trzech lat.

Jarosław Kulesza to przedsiębiorca – właściciel  PHP „Agro – Rolnik” w Śniadowie, od kilku lat także radny powiatu łomżyńskiego, który teraz jest przewodniczącym tej Rady. Prezesem jeszcze starego ŁKS Łomża został w lipcu 2009 roku gdy nikt z miasta nie chciał podjąć się tego zadania. 
Rok później w miejsce zadłużonego po uszy ŁKS-u działacze z Jarosławem Kuleszą na czele powołali nowy klub piłkarski Łomżyński Klub Sportowy 1926, który zgodnie z uchwałą walnego przejął drużynę ŁKS-u Łomża i jego miejsce w lidze, ale nie przejmował zobowiązań finansowych i majątkowych.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę