Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Medalowy Seroka

Z pięcioma medalami powrócił Dominik Seroka, zawodnik Akademii Sztuk Walki „Dragon”, z rozgrywanych na Cyprze Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Karate Fudokan. W zawodach, zaliczanych do Pucharu Europy, startowało 14 Polaków. Jedyny w tej grupie łomżanin wywalczył m.in. złoty medal w kata indywidualnym.

Dominik Seroka na najwyższym podium podczas dekoracji w konkurencji kata indywidualne
Dominik Seroka na najwyższym podium podczas dekoracji w konkurencji kata indywidualne

Dominik Seroka poza złotem w konkurencji kata indywidualne złoty medal wywalczył także w kumite drużynowym. W drodze po ten medal trzyosobowa drużyna Polski pokonała silne reprezentacje z Rosji i Cypru.
Dominik na Cyprze zdobył także medale z mniej cennego kruszcu. Srebro w konkurencji fukugo i  w konkurencji kata drużynowe oraz brąz w kumite indywidualnym.
- Do ostatniej konkurencji Dominik przystąpił z kontuzją uda – podkreśla Iwona Łada z ASW „Dragon”, dodając, że niebawem, po zasłużonym odpoczynku, Dominik rozpocznie przygotowania do Mistrzostw Europy, które odbędą się w przyszłym roku w Pradze.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę