Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Maleszewski najlepszy w Sokółce

Główne zdjęcie
Daniel Maleszewski

Daniel Maleszewski reprezentant Bokserskiego Klubu Sportowego Tiger Łomża, zajął pierwsze miejsce w kategorii do 50 kg podczas rozgrywanych w Sokółce Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w boksie. Na ringu spotkali się przedstawiciele okręgów podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, warszawsko-mazowieckiego i pomorskiego. - W zawodach wystartowało, w każdej kategorii wagowej, czterech najlepszych zawodników, po jednym z każdego okręgu - tłumaczy trener Tigera, Zbigniew Maleszewski.

Daniel Maleszewski podczas zawodów reprezentował więc Łomżę i  Podlaski Okręgowy Związek Bokserski. W pierwszej swojej walce zmierzył się Jakubem Lechem z Gródka. Okazał się w niej zdecydowanie lepszy, wygrywając już w drugiej rundzie przez RSC. Dzień później, w pojedynku o złoty medal, młody łomżanin spotkał się z Jakubem Orzechem z Ostrowi Mazowieckiej. Ta walka była już zdecydowanie bardziej wyrównana niż pierwsza, ale i tak Maleszewski zwyciężył jednogłośnie na punkty - Daniel został niejako jednym z czterech nieoficjalnych Mistrzów Polski. Niestety Polski Związek Bokserski nie zorganizował w tym roku krajowego czempionatu w tej kategorii wiekowej, a Mistrzostwa Międzywojewódzkie są najwyższym szczeblem rywalizacji - tłumaczy trener Tigera, a prywatnie tata Daniela - Mam nadzieję, że nowo wybrany prezes Związku będzie w stanie to zmienić i spowodować, że boks zacznie szybciej rozwijać się w naszym kraju.

is

cz
wt, 30 października 2012 08:09
Data ostatniej edycji: wt, 30 października 2012 08:14:57

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę