Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

Kopczewski odchodzi z ŁKS-u do ekstraklasy

Sławomir Kopczewski przestał być trenerem grającego w trzeciej lidze ŁKS 1926 Łomża. Przeszedł do GKS Bełchatów, gdzie będzie drugim trenerem grającego w piłkarskiej ekstraklasie zespołu. W najbliższym spotkaniu I drużynę ŁKS-u 1926 poprowadzi Marcin Mroczkowski.

Urodzony w 1971 r. w Białymstoku Sławomir Kopczewski, prowadził ŁKS 1926 Łomża od 29 czerwca 2012 roku.
- W umowie pomiędzy Klubem a trenerem Sławomirem Kopczewskim była zapisana klauzula, że w przypadku otrzymania propozycji pracy w klubie ekstraklasy lub pierwszej ligi, kontrakt może zostać rozwiązany za porozumieniem stron w trybie natychmiastowym – podał zarząd ŁKS dziękując mu za  dotychczasową współpracę i życząc trenerowi Kopczewskiemu samych sukcesów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę