Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

II Łomżyński Mityng Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych

Ponad 150 osób z Łomży i okolic wzięło udział w rozgrywanym na stadionie przy ul. Zjazd Mityngu Lekkoatletycznym Osób Niepełnosprawnych. Zawodnicy rywalizowali w wyścigach na wózkach, chodzie z asystą, biegali na 40 m, 100 m, 400 m, i w sztafecie 4x100 m oraz w skakali w dal i rzucali piłeczką palantową.

Konkurencje w jakich brali udział zawodnicy zostały podzielone według stopnia niepełnosprawności. W pierwszej kolejności zostały rozegrane konkurencje biegowe, po których nastąpiła przerwa podczas której zawodnicy mogli odpocząć oraz zjeść przygotowany dla nich posiłek przed przystąpieniem do konkurencji skocznościowych i rzutowych.
- Zawody odbywały się w atmosferze przyjaźni, a najważniejszą ideą, która przyświecała tym zawodom był przede wszystkim udział bez względu na poprawność wykonania konkurencji i wynik sportowy – podkreśla Maciej Jankowski z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.
To właśnie MOSiR przy współpracy Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Łomża, Zespołu Szkół Specjalnych nr 8 w Łomży oraz Caritas Łomża zorganizował drugi już Miting  Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych.

fot. MOSiR

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę