Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Przełożenie belki - 15 tys zł!

Czy przełożenie belki na rozbiegu z 13 na 11 metr może kosztować kilkanaście tysięcy złotych? Okazuje się, że może. Za wykonanie przeniesienia belki na rozbiegu na łomżyńskim stadionie trzeba zapłacić 12 tys zł netto.

O koszty związane z przeniesieniem belki pytał podczas jednej z ostatnich sesji radny Konrad Haponik. Trudno mu było uwierzyć, że koszty mogą być aż tak wielkie, więc o wyjaśnienia prosił jeszcze zarządzającego stadionem dyrektora MOSiR-u. 
„Pan Sławomir Grygo – p.o. Dyrektora MOSiR wyjaśnił, że na warunki łomżyńskie źle zostały zamocowane belki na rozbiegu, tj. na 13m i rzadko to jest wykorzystywane. Na potrzeby łomżyńskie odbicie powinno być umocowane na 11m. Wydział Inwestycji UM zwrócił się do wykonawcy stadionu z prośbą o podanie kosztu wykonania tego i jak podano radnemu w odpowiedzi jest to suma 12tys.zł netto. Dodał, że gdyby MOSiR mógł sam wykonać to zadanie, zamknąłby się w koszcie ok. 5-6 tys.zł. Jednak MOSiR we własnym zakresie nie może tego zrobić, bo rozbieg jest na gwarancji. Jeśli MOSiR sam wykonałby to, to wówczas cały rozbieg zostanie zdyskwalifikowany i nie będzie na niego gwarancji.”


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę