Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Dla Jesień i Fiodorow już po Olimpiadzie

Anna Jesień, zawodniczka LLKS Prefbet Śniadowo Łomża, w piątek po raz drugi wystartowała na olimpiadzie w Londynie. Tym razem jako trzecia zawodniczka pobiegła w sztafecie 4x400m. Polki w swojej serii zajęły piąte miejsce i z czasem 3.30,15 zostały sklasyfikowane na 12. pozycji, co przekreśliło ich marzenia o finale. Do ścisłego finału Olimpiady nie dostała się także była zawodniczka tego łomżyńskiego klubu, młociarka Joanna Fiodorow, która w najlepszym rzucie uzyskała 72,37 m i zajęła dziesiąte miejsce.

Niestety na Olimpiadzie w Londynie nie wystąpił Artur Zaczek, jedyny pochodzący z Łomży lekkoatleta który został powołany na Igrzyska. Zaczek był jednym z sześciu biegaczy powołanym do składu olimpijskiej sztafety 4x100 m, ale ostatecznie do biegu nie został wystawiony. Polska sztafeta męska zajęła szóste miejsce w swojej serii eliminacyjnej i nie awansowała do finału, ale pobiła 32-letni rekord kraju.

Artur Zaczek ma 23 lata. To wychowanek trenera Jana Kotowskiego i klubu LKS Narew Łomża. 
Dziś jest zawodnikiem OŚ AZS Poznań. W tym roku podczas Mistrzostw Polski zajął 5. miejsce w biegu na 100 metrów i 6. na 200m. Najważniejszymi jego dotychczasowymi osiągnięciami były starty w sztafetach 4x100 merów które w 2009 roku zdobyły medale – srebrny podczas Uniwersjady i brązowy w Mistrzostwach Europy do lat 23.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę