Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Brązowa Klaudia

Klaudia Brodowska reprezentująca klub Narew-Kurpiewski Łomża zdobyła brązowy medal w skoku wzwyż - 165 cm na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Krakowie. To nowy rekord życiowy uczennicy trzeciej klasy Publicznego Gimnazjum nr 8 w Łomży.

Jak poinformował Jan Kotowski, trener klubu, także pozostali zawodnicy Narwi, choć na podium nie stawali uzyskali ciekawe wyniki. Miejsce tuż za podium zajął w skoku w dal - 6.86m Bartosz Paduch ubiegłoroczny złoty medalista. Miejsce piąte w rzucie dyskiem - 43.34m i siódme w pchnięciu kulą - 13.17mwywalczyła Górska Wioleta. 
Pozostałe wyniki zawodników łomżyńskiej Narwi: Górski Antoni skok wzwyż - 185cm miejsce 10 (el. 190) i 15 w skoku wzwyż Szabłowski Arkadiusz 184cm. 
Ogólnie zostało sklasyfikowanych 197 klubów i w tym gronie LKS Narew-Kurpiewski Łomża z dorobkiem 28,5 pkt. uplasował się na 31 miejscu.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę