Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Łomżanka poniesie ogień na Igrzyska

Główne zdjęcie
Marta Miller

To właśnie dziś Marta Miller z Łomży, która znalazła się w gronie szczęśliwców wybranych do sztafety niosącej ognień olimpijski na XXX Letnie Igrzyska Olimpijskie do Londynu, będzie niosła znicz olimpijski. Łomżanka wystartuje z miejscowości Gravesend o godzinie 10:54 czasu polskiego, a jej bieg z pochodnią, dzięki telewizji BBC można będzie obserwować w internecie.

Marta Miller jest trenerem taekwondo olimpijskiego i byłą zawodniczka Młodzieżowego Klubu Sportowego „Medyk” Łomża, pod którego barwami zdobywała laury sportowe na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Była członkinią Kadry Narodowej Juniorów i Kadry Szkolenia Olimpijskiego Taekwondo, a obecnie jest wykładowcą w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. 

W sztafecie z ogniem olimpijskim w tym roku bierze udział około 8 000 uczestników z całego świata. Pierwsi wyruszyli już 19 maja z przylądka Land's End w Kornwalii. W ciągu 70 dni sztafeta ze zniczem olimpijskim przebiegnie ok. 13 tys. km. Każdy z uczestników sztafety do pokonania  ma po 300 jardów czyli ok. 275 metrów.

Sztafeta olimpijska na żywo na stronie: http://www.bbc.co.uk/torchrelay.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę