Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Z Łomży na Igrzyska Olimpijskie w Londynie

Polski Komitet Olimpijski podał oficjalną kadrę Polski na rozpoczynające się już za 18 dni Igrzyska Olimpijskie w Londynie. Wśród sportowców, którzy będą rywalizować nad Tamizą będą też i nasi zawodnicy. Co prawda tylko jedna – Anna Jesień – będzie tam reprezentowała łomżyński klub – LŁKS „Prefbert Śniadowo” Łomża, ale będzie tam też i dwoje łomżyńskich wychowanków.

Anna Jesień (1978 - LŁKS Prefbet Śniadowo) została powołana w dwóch olimpijskich konkurencjach. Lekkoatletka pobiegnie  na swym koronnym dystansie 400 m przez płotki, oraz w sztafecie 4x400 m. 
Na Olimpiadzie w Londynie będzie także wychowanka „Prefbetu” Joanna Fiodorow (1989). Młociarka, w styczniu opuściła łomżyński klub i dziś jest zawodniczką OŚ AZS Poznań.  W barwach tego poznańskiego klubu na Igrzyskach wystąpi także Artur Zaczek, który niegdyś trenował w klubie LKS „Narew” Łomża. Zaczek został powołany do sztafety 4x100 m .


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę