środa, 16 października 2019 napisz DONOS@

Złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Anna Jesień i Michał Bernardelli – zawodnicy LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża wywalczyli medale podczas rozgrywanych w Bielsku-Białej mistrzostw Polski w lekkiej atletyce. W sobotę złoty medal w biegu na 400 metrów przez płotki wywalczyła Anna Jesień, a w niedzielę srebro na dystansie 5000 metrów zdobył Michał Bernardelli.

Anna Jesień ze złotym medalem mistrzostw Polski
Anna Jesień ze złotym medalem mistrzostw Polski
Michał Bernardelli ze srebrnym medalem MP
Michał Bernardelli ze srebrnym medalem MP

Dla 34-letniej Anny Jesień złoty medal w Bielsku Białej to siódmy tytuł mistrzyni Polski w karierze. Tym razem dystans pokonała w czasie 55,74 s, czyli nieco wolniej niż uzyskane kila tygodni wcześniej minimum na igrzyska olimpijskie w Londynie (5,46 s).
Michał Bernardelli 32-letni zawodnik „Prefbetu Śniadowo” Łomża zajął drugie miejsce w biegu na 5000 metrów z czasem 14:24,95 min. Wygrał Radosław Kłeczek ze Sportingu Międzyzdroje. Piąty w tej konkurencji był Jakub Nowak z  LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża.


 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę