Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Główne zdjęcie
Anna Jesień ze złotym medalem mistrzostw Polski

Anna Jesień i Michał Bernardelli – zawodnicy LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża wywalczyli medale podczas rozgrywanych w Bielsku-Białej mistrzostw Polski w lekkiej atletyce. W sobotę złoty medal w biegu na 400 metrów przez płotki wywalczyła Anna Jesień, a w niedzielę srebro na dystansie 5000 metrów zdobył Michał Bernardelli.

Michał Bernardelli ze srebrnym medalem MP
Michał Bernardelli ze srebrnym medalem MP

Dla 34-letniej Anny Jesień złoty medal w Bielsku Białej to siódmy tytuł mistrzyni Polski w karierze. Tym razem dystans pokonała w czasie 55,74 s, czyli nieco wolniej niż uzyskane kila tygodni wcześniej minimum na igrzyska olimpijskie w Londynie (5,46 s).
Michał Bernardelli 32-letni zawodnik „Prefbetu Śniadowo” Łomża zajął drugie miejsce w biegu na 5000 metrów z czasem 14:24,95 min. Wygrał Radosław Kłeczek ze Sportingu Międzyzdroje. Piąty w tej konkurencji był Jakub Nowak z  LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę