Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Smutny koniec marzeń o Olimpiadzie w Londynie...

Główne zdjęcie
Justyna Korytkowska na noszach czeskich medyków

Justyna Korytkowska, biegaczka LŁKS „Prefbet Śniadowo Łomża” niestety pożegnała się już z marzeniami o starcie na tegorocznych Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Podczas rozgrywanych w czeskiej Pradze zawodów 19. Memoriał Josefa Odložila Korytkowska chcąc uniknąć skoczenia na nogi zawodniczki, która była przed nią i źle wylądowała w rowie z wodą, próbowała w ostatniej chwili ją ominąć, przez co źle ułożyła stopę przy lądowaniu i skręciła staw skokowy. - W tym momencie skończyły się marzenia naszej zawodniczki o dobrym wyniku i uzyskaniu minimum olimpijskiego choć miała na to jeszcze trzy szanse – mówi Andrzej Korytkowski, mąż i trener biegaczki. - Po kilku minutach Justyna była już w karetce w drodze do szpitala gdzie, o ile dobrze zrozumieliśmy język czeski, lekarz po prześwietleniu podejrzewa pęknięcie kości stawu skokowego i zaproponował trzy tygodnie gipsu.

- Po powrocie do Polski będziemy musieli jeszcze raz zrobić prześwietlenie oraz dodatkowo USG i poznamy ostateczną diagnozę. Obecnie nie wygląda to za dobrze, ból  jest potworny i w ogóle nie ma mowy o ruszaniu stopą – kontynuuje Korytkowski. 
Na tych samych zawodach klubowa koleżanka Justyny, Anna Jesień, która ma już minimum olimpijskie była piąta na 400metrów przez płotki a jej czas 55.58 jest tylko o 0,12sek. gorszy od jej wyniku którym wypełniła normę na Igrzyska w Londynie. Sama  zawodniczka mówi, że nie wszedł jej ten bieg, gdyż na 10 płotków jakie miała do pokonania, aż 5 było w złym wykonaniu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę