Medale łomżyńskich studentów

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży wygrali męską punktacje drużynową wśród Wyższych Szkół Zawodowych podczas rozgrywanych w Bydgoszczy Akademickich Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce. Łomżanie zdobyli w tej kategorii pięć medali: dwa złote, jeden srebrny i dwa brązowe.

Do walki o medale i punkty na najpiękniejszym stadionie lekkoatletycznym w kraju przystąpiło prawie 1300 studentek i studentów polskich uczelni. Oprócz medali i punktacji generalnej, prowadzona była punktacja w poszczególnych typach szkół np: politechniki, uniwersytety, akademie medyczne, państwowe wyższe szkoły zawodowe itd. I właśnie studenci PWSIiP w Łomży wygrali męską punktacje drużynową wśród Wyższych Szkół Zawodowych pokonując PWSZ w Zamościu i PWSZ w Tarnowie. Zdobyli również w tej kategorii pięć medali. Złoto, w kategorii wyższych szkół zawodowych zdobyli  Jerzy Golenbowski w biegu na  400m (51.22s) i Tomasz Griniewicz w skoku w dal (6.30m). Srebrny medal w biegu na 400 m wywalczył Łukasz Samełko (53.34s), a brązowe medale zdobyli: Damian Przybylski (skok w dal – 6.10m) i Tomasz Griniewicz (w biegu na 100m - 11.77s). Reprezentacja PWSIiP w Łomży składała się z siedmiu studentów wszystkich roczników Instytutu Wychowania Fizycznego. Opiekunem lekkoatletów jest Jan Kotowski.