Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Medale łomżyńskich studentów

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży wygrali męską punktacje drużynową wśród Wyższych Szkół Zawodowych podczas rozgrywanych w Bydgoszczy Akademickich Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce. Łomżanie zdobyli w tej kategorii pięć medali: dwa złote, jeden srebrny i dwa brązowe.

Do walki o medale i punkty na najpiękniejszym stadionie lekkoatletycznym w kraju przystąpiło prawie 1300 studentek i studentów polskich uczelni. Oprócz medali i punktacji generalnej, prowadzona była punktacja w poszczególnych typach szkół np: politechniki, uniwersytety, akademie medyczne, państwowe wyższe szkoły zawodowe itd. I właśnie studenci PWSIiP w Łomży wygrali męską punktacje drużynową wśród Wyższych Szkół Zawodowych pokonując PWSZ w Zamościu i PWSZ w Tarnowie. Zdobyli również w tej kategorii pięć medali. Złoto, w kategorii wyższych szkół zawodowych zdobyli  Jerzy Golenbowski w biegu na  400m (51.22s) i Tomasz Griniewicz w skoku w dal (6.30m). Srebrny medal w biegu na 400 m wywalczył Łukasz Samełko (53.34s), a brązowe medale zdobyli: Damian Przybylski (skok w dal – 6.10m) i Tomasz Griniewicz (w biegu na 100m - 11.77s). Reprezentacja PWSIiP w Łomży składała się z siedmiu studentów wszystkich roczników Instytutu Wychowania Fizycznego. Opiekunem lekkoatletów jest Jan Kotowski.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę