Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Majówka pod znakiem scrabble

W dniach 5-6 maja Łomża już po raz trzeci będzie stolicą polskiego scrabble. Wtedy właśnie przyjadą do nas najlepsi scrabbliści z całego kraju, by wspólnie z grupą miejscowych miłośników tej gry walczyć w III Turnieju Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta Łomży.

Łomżyńskie zawody już na dobre wpisały się do kalendarza imprez Polskiej Federacji Scrabble. W poprzednich dwóch edycjach wzięło udział w sumie 90 uczestników - W tym roku nie robiliśmy ograniczeń co do liczby graczy. Chcemy, żeby było ich jak najwięcej. Szczególnie zależy nam na tym, żeby na liście startowej pojawiło się wielu mieszkańców naszego miasta. Bo to przede wszystkim dla nich robimy te zawody - podkreśla organizator, Łukasz Wojciechowski - Wiem, że wśród łomżyniaków jest dość duża liczba amatorów tej gry, dlatego stwarzamy możliwość wyjścia z ukrycia przyszłym potencjalnym „turniejowiczom”.

Uczestnicy przez dwa dni rozegrają po 12 partii, a zwycięzcą zostanie osoba, która zgromadzi największą ilość wygranych. W łomżyńskich zawodach jest o co walczyć. Pula nagród przewidziana za pierwsze trzy miejsca to około 2000zł - Dzięki wielkiemu wsparciu łomżyńskich firm i osób prywatnych udało nam się w tym roku przygotować bardzo dużo wartościowych nagród - podkreśla Wojciechowski -  Zamierzamy wyróżnić najlepszą zawodniczkę, debiutanta oraz najmłodszego gracza. Nie lada gratka czeka też zawodników z Łomży. Dla najwyżej sklasyfikowanego łomżyniaka i łomżynianki czekają nagrody o wartości ok. 250zł każda. Dodatkowo przewidzieliśmy również miłe niespodzianki i atrakcje dla wszystkich uczestników, w tym występ C.T.Group.

Zapisy do turnieju, który rozegrany zostanie w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli mieszczącym się na placu Kościuszki 2, przyjmowane są do dnia 4 maja na stronie www.pfs.org.pl lub w sobotę, 5 maja u sędziego do godziny 10.00.

is

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę