Przysiady z ciężarami...

Karol Gugało w klasyfikacji do lat 18, a Adrian Lipiński do lat 20. wygrali I Otwarte Mistrzostwa Łomża Szkół Ponadgimnazjalnych i Burs w Przysiadach. To jedna z najcięższych konkurencji trójboju siłowego. Z ciężarami mierzyło się dziewięciu uczniów z Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży, Bursy Szkolnej nr 2 w Łomży i Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie.

Klasyfikacja open do lat 18:
I miejsce Karol Gugało BS nr 2 - 162,5 kg - 116,12 pkt.
II miejsce Łukasz Ścibek ZSMiO nr 5 w Łomży - 120 kg - 88,04 pkt
III miejsce Damian Sternik BS nr 2 - 110 kg - 85,52 pkt.
IV miejsce z Michał Andrukiewic BS nr 2 - 90 kg - 83,25 pkt

Klasyfikacja open do lat 20:
I miejsce Adrian Lipiński ZSMiO nr 5 - 145 kg - 119,23 pkt
II miejsce Sebastian Pietruczak ZSMiO nr 5 - 150 kg - 109,72 pkt

Puchar najsilniejszego zawodnika turnieju w kategorii open wg. tabeli Wilksa został Adrian Lipiński z ZSMiO nr 5 w Łomży. Puchar za największy osiągnięty wynik na zawodach zdobył Gugało Karol z Bursy Szkolnej nr 2 w Łomży z wynikiem 162,5 kg.

Organizatorem zawodów była Bursa Szkolna nr 2 w Łomży i wychowawca Zbigniew Turowski