Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Horror w Białymstoku

Po zaciętej walce do ostatnich sekund zawodnicy Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego  juniora młodszego z grupy mistrzowskiej trenera Sławomira Stanisławskiego pokonali na wyjeździe Włókniarza Białystok 2 do 1. Łomżanie gola na wagę zwycięstwa strzelili z rzutu karnego wykonywanego już w doliczonym czasie gry.

Mecz dramatyczny wręcz obraz przyjął w ostatniej minucie. Przy wyniku 1 do 0 dla MŁKS-u, w 79-tej minucie meczu (czas gry juniora 80 min) sędzia dopatrzył się się faulu w polu karnym na zawodniku Włókniarza i podyktował rzut karny. Gospodarze zamienili go na bramkę dająca im  upragniony remis. Łomżanie jednak nie odpuścili. Po wznowieniu gry rzucili się do ostatniego w tym meczu ataku. W jego trakcie Marcin Malinowski został sfaulowany w polu karnym i już w doliczonym czasie gry arbiter podyktował rzut karny tym razem dla łomżan. Do jego wykonania podchodzi Tomasz Świderski, który w MŁKS-sie jest „etatowy wykonawcą karnych”. Także tym razem nie pomylił się, a strzelony gol dał zwycięstwo łomżanom.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę