poniedziałek, 21 października 2019 napisz DONOS@

Najlepsi w przełajach

Złoty medal zdobyła drużyna „Prefbet Śniadowo” Łomża podczas Przełajowych Mistrzostw Polski w Bydgoszczy. Zawodnicy biegnący w składzie Jakub Nowak, Michał Bernardelli, Emil Dobrowolski i Jakub Wiśniewski. - W przedstartowych prognozach nie zapowiadało się na tak świetny wynik, co prawda liczyliśmy, że medal brązowy jest realny, ale to co zrobili nasi chłopcy to mogę określić tylko słowami… „czapki z głów” - mówi Andrzej Korytkowski, prezes LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża. - Następna drużyna straciła, aż 17 pkt. do naszej ekipy.

Od lewej: E. Dobrowolski, J. Wiśniewski, J. Nowak i M. Bernardelli
Od lewej: E. Dobrowolski, J. Wiśniewski, J. Nowak i M. Bernardelli

W drużynowych biegach przełajowych liczy się suma miejsc trzech najlepszych zawodników.
Najwyższe miejsce zajął nasz świeży „nabytek” Jakub Nowak, który na dystansie 12 km zajął wysokie, piąte miejsce. Siódmy na krótkim dystansie był Michał Bernardelli (doktor nauk matematycznych SGGW), który na finiszu tylko nieznacznie uległ kadrowiczowi Hubertowi Pokropowi. Dobrą, ósmą lokatę na 12 km zajął Emil Dobrowolski. Specjalista od maratonu dzielnie trzymał się czołowej grupy i na mecie cieszył się z wysokiego miejsca.
- Na 13 pozycji bieg ukończył Jakub Wiśniewski, weteran naszej grupy – mówi Korytkowski. - Nie był to najlepszy start naszego przeszkodowca, ale ze względu na mocne przeziębienie, które ostatnio toczyło jego niemłody organizm, wynik jest satysfakcjonujący.

Drużyna „Prefbet Śniadowo” Łomża (20 pkt.) zajęła pierwsze miejsce wyprzedzając ekipę KSLA Sopot (37 pkt.) i UKS Barnim Goleniów (38 pkt.) 
- Zdobyty w Bydgoszczy medal to 9 medal Mistrzostw Polski Seniorów zawodników „Prefbet Śniadowo” Łomża, ale pierwszy złoty w historii Łomży jaki został zdobyty w lekkiej atletyce – podkreśla Korytkowski.

191007024330.png

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę