Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Wieczór boksu z Tygrysem

Są jeszcze bilety na sobotnią galę bokserską. W hali im. Olimpijczyków Polskich w Łomży, w sześciorundowej walce wieczoru w kategorii półciężkiej o Puchar Prezydenta Łomży, Aleksy Kuziemski zawodowy mistrz świata federacji WBO Inter-Continental, trzykrotny pretendent do tytułu mistrza świata WBO i WBF zmierzy się Kameruńczykiem Leo Tchuolą. Swoją obecność na „Łomżyńskim wieczorze boksu z Tygrysem” zapowiedzieli m.in. Dariusz Michalczewski oraz Grzegorz Skrzecz.

Organizatorami gali bokserskiej są Boxing Production Dariusza Snarskiego i Klub Tiger Łomża.
W trakcie „Łomżyńskiego wieczoru boksu z Tygrysem”, który rozpocznie się o godzinie 17:00, odbędzie się mecz bokserski łomżyńskiego Klubu Tiger  z Olimpietis Poniewież z Litwy.
Układ walk:
1. Daniel Maleszewski (1998 - 46kg) vs Luka Marauskas (1998)
2. Islam Majrasultanov (1996-50kg) vs Mantas Butaninas (1997)
3. Mateusz Gawęcki (1999-60kg) vs Augustas Belunas (1998)
4. Piotr Arnista (1997-66kg) vs Aidas Tomaszauskas (1997)
5. Piotr Rafałowski (1994-81kg) vs  Karolis Staśkiwiczius ()1994

Po nich na ring wejdą zawodowcy. Najpierw w walce o puchar ufundowany przez senatora RP Tadeusza Arłukowicza publiczność zobaczy występującego w wadze średniej mistrza Baltic Boxing Union Roberta Świerzbińskiego (7-0, 1 KO), oraz czterokrotnego Mistrza Polski Krzysztofa Rogowskiego (waga piórkowa, 2-0, 1 KO). Na ringu wystąpią także zawodnicy z grupy KC Promotion: Patryk Litkiewicz (3-0, 1 KO) i Marcin Cybulski (2-1, 1 KO). Przeciwnikiem tego drugiego będzie Rony Mittag (13-7, 1 KO). Niewykluczone, że łomżyńskiej publiczności zaprezentuje się również Białorusin Khacyhau Khavazhi (5-0,3 KO).

Najważniejszym pojedynkiem wieczoru, o Puchar Prezydenta Łomży, ma być walka 34-letniego Aleksa Kuziemskiego (22-4, 6 KO – olimpijczyk, zawodowy mistrz świata federacji WBO Inter-Continental, trzykrotny pretendent do tytułu mistrza świata WBO i WBF) z mieszkającym w Niemczech 31-letnim kameruńskim bokserem Leo Tchuola (9-1, 8 KO).

Przedsprzedaż biletów w cenie 15 zł na trybunę, 20 zł na parkiet i 30 zł przy ringu prowadzi  Fitness Klub ACTIVIA (ul. Wojska Polskiego 97). Dzieci do lat 12 wstęp wolny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę