Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Lekkoatletyczne sukcesy Narwi

Kilka medali, a przede wszystkim wartościowe rezultaty osiągnęli zawodniczki i zawodnicy LKS Narew-Kurpiewski Łomża podczas rozgrywanych w sobotę Otwartych Halowych Mistrzostw województwa podlaskiego młodzików i seniorów w Lekkiej Atletyce. Doskonałe postępy czyni Bartosz Paduch, który zwyciężył w skoku w dal bardzo dobrym wynikiem - 6.98 m poprawiając halową życiówkę o 56 cm.

Bartosz Paduch to ubiegłoroczny Mistrz Polski Juniorów Młodszych w skoku w dal (7.04m).
- Wynik Bartka został osiągnięty bez przygotowania specjalistycznego bo nasze miasto nie dysponuję taką bazą – podkreśla trener Jan Kotowski. - Natomiast Łomża w okresie letnim posiada doskonałe warunki do uprawiania tej konkurencji (dwa obiekty ze skocznią o nawierzchni tartanowej), dlatego też z niecierpliwością czekamy na sezon letni - dodaje.
W skoku wzwyż Dominik Darmofał skacząc 195 cm zajął drugie miejsce. Minimalnie strącił wysokość 200 cm.
- Tak wysoko i wyżej w Łomży skakali tylko wychowankowie pana Godlewskiego z klub Zorza Łomża ponad 20 lat temu – zauważa Kotowski.
Pozostałe wyniki: skok wzwyż kobiet Brodowska Klaudia 155cm (I m.), skok w dal kobiet Romanowska Klaudia 5,01m (I m.) Trójskok - Chyliński Daniel - 13.03m.                                                                                             W kategorii młodziczek bardzo dobrze zaprezentowała się 14-sto letnia Gajewska Żaneta wygrywając skok wzwyż - 150 cm i skok w dal - 4.83m.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę