Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Kup koszulkę, pomóż dzieciom

Koszulka Rafała Boguskiego, pochodzącego z Łomży piłkarza Wisły Kraków, jest główną atrakcją licytacji jaka prowadzona będzie przy okazji piątkowego meczu charytatywny pod hasłem „Serca Sercom”. Ideą akcji jest wsparcie podpieczonych z łomżyńskiego domu dziecka w tym zakup prezentów gwiazdkowych. To kontynuacja organizowanego od dwóch lat przez kibiców ŁKS 1926 Łomża Mikołajkowego Turnieju kibice dzieciom.

- Koszulkę przekazał nam Rafał Boguski. To oryginalna koszulka meczowa w której Rafał Boguski wychowanek ŁKS Łomża  występował w rozgrywkach Ligi Europejskiej – mówi Marcin Trojanowski organizator akcji „Serce Sercom”. - Dodatkowo na koszulce złożyli podpisy piłkarze Wisły Kraków, co sprawia, że jest to nie lada gratka dla kolekcjonerów oraz każdego kibica piłki nożnej - dodaje.

Zarówno dochód ze sprzedaży koszulki jak i cały dochód z imprezy jaka ma odbyć się w Łomży w piątkowy wieczór przeznaczony będzie na zakup prezentów dla dzieci z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży.
Impreza rozpocznie się o godzinie 17:30 w hali im. Olimpijczyków Polskich przy Szkole Podstawowej numer  9  w Łomży. Najpierw mecz rozegrają piłkarze ŁKS Łomża z drużyną  Fargotex, a z wygranym będzie miał przyjemność spotkać się w meczy na szczycie z dzieci z domu dziecka. W przerwach będą dodatkowe atrakcje: pokaz grupy tanecznej Studia Tańca BK Step, pokaz walk bokserskich Bokserskiego Klubu Sportowego Tiger, konkursy z nagrodami, oraz licytacje m in. koszulki z autografami piłkarzy Wisły Kraków. Cena wywoławcza tej koszulki to 300zł
- Wszystkich chętnych pragnących wspomóc akcję Serca Sercom zachęcamy do zakupu cegiełek w kwotach 20 zł, 50 zł lub 100 zł – podaje Trojanowski. - Są one dostępne w sklepiku klubowym ŁKS 1926 na Starym Rynku oraz w siedzibie firmy Fargotex Sp. z o.o, przy Al. Legionów 114 C.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę