Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Wygrana na koniec rundy

Zawodniczki KU AZS PWSIiP Wałkuscy Łomża wygrały w ostatnim meczu I rundy rozgrywek ekstraklasy tenisa stołowego kobiet z drużyną GKS GORZOVIA Gorzów 3-1. Aktualnie zawodniczki AZS-u znajdują się na miejscu, które gwarantuje im utrzymanie na najwyższym szczeblu rozgrywek.

Sobotnim pojedynkami zakończyła się pierwsza runda rozgrywek ekstraklasy tenisa stołowego kobiet. Grające na wyjeździe łomżanki zagrały bardzo dobrze. Magdalena Sikorska pokonała Agnieszkę Maluszczak 9-11,4-11,4-11), Bingran Ren najpierw w takim samym stopniu pokonała Beatę Wyrwicką (8-11,6-11,7-11), a następnie po zaciętym pojedynku 3:2 pokonała Agnieszkę Maluszczak (6-11,5-11,11-7,11-7,6-11). Z łomżanek jedynie Weronika Łuba nie sprostała Aleksandrze Leśnickiej przegrywając trzy sety (11-8,11-7,13-11)

Runda rewanżowa ekstraklasy tenisa stołowego kobiet rozpocznie się już 07.01.2012 r.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę