Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Mroczkowski i Lis poprowadzą ŁKS na wiosnę

Główne zdjęcie
Marcin Mroczkowski

Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego zadecydował, że drużynę seniorów w dalszym ciągu prowadzić będzie duet Marcin Mroczkowski i Jacek Lis. Tym samym nieaktualne stały się spekulacje na temat zatrudnienia w Łomży "doświadczonego trenera z zewnątrz". - Prezesowi się nie odmawia - mówi z śmiechem Mroczkowski - A tak na poważnie to podjęliśmy tą decyzję po konsultacji z wieloma osobami. Rozmawiałem nawet z Rafałem Boguskim i on też powiedział, żebyśmy spróbowali - dodaje.

Jak podkreśla młody szkoleniowiec, nawet sami zawodnicy zapewniali, że trenerzy mają ich poparcie.
Ważnym argumentem za objęciem posady przez łomżyńskich trenerów były względy finansowe - Wiadomo, że klubu nie stać na "drogiego" trenera z zewnątrz. A nawet jeśli by się go zatrudniło, to nie ma gwarancji, że da on ŁKS-owi sukces w tym sezonie - tłumaczy Mroczkowski.

W związku z objęciem na stałe stanowisk trenerów pierwszej drużyny do końca nie jest wiadome, kto zajmie się zespołem juniorów starszych - Jeśli mecze juniorów i seniorów nie będą się pokrywały, to w dalszym ciągu my będziemy je prowadzić. W innym wypadku trzeba będzie poszukać zastępstwa. Ale to wszystko jest już dogrywane i rozstrzygnie się w niedługim czasie - mówi Mroczkowski.

Piłkarze ŁKS-u do końca tego tygodnia mają jeszcze okres roztrenowania, a do treningów wrócą 16 stycznia. Pierwszy sparing nowi trenerzy zaplanowali na 21 stycznia. Wtedy to trzecioligowcy zmierzą się w grze wewnętrznej z zespołem juniorów starszych. Kolejne gry kontrolne zaplanowano na:
- 1 lutego – ŁKS 1926 - HID Ostrołęka
- 4 lutego – ŁKS 1926 - MKS Przasnysz
- 11 lutego – ŁKS 1926 - Ruch Wysokie Mazowieckie
- 18 lutego – ŁKS 1926 – Dąb Dąbrowa Białostocka
- 25 lutego - w trakcie rozmów
- 29 lutego – ŁKS 1926 – Narew Ostrołęka
- 3 marca – w trakcie rozmów.

is


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę