Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Poleciała po medal...

Główne zdjęcie
Anna Kaczyńska (fot. archiwum)

W Japonii rozpoczynają się X Mistrzostwa Świata Open Karate Kyokushin Mężczyzn oraz rozgrywane po raz pierwszy Mistrzostwa Świata Open Kobiet. W turnieju mężczyzn wystartuje 193 zawodników, a turnieju kobiet 43 zawodniczki. Wśród nich jest także łomżanka Anna Kaczyńska, która uznawana jest za jedną z faworytek. Kaczyńska prawo do walki w Toki wywalczyła w czerwcu zdobywając w Nowym Jorku tytuł Mistrzyni Ameryk w Karate wagi ciężkiej.

Anna Kaczyńska w tym roku zdobyła także tytuł niekwestionowanej Mistrzyni Europy w najbardziej prestiżowej kategorii „open” (zawodnicy rywalizują ze sobą bez podziału na kategorie wagowe).
- Styl w jakim zwycięża w tegorocznych turniejach powoduje, iż zaczyna być traktowana jako mocna  kandydatka do zdobycia medalu na tokijskich Mistrzostwach Świata – mówił Dariusz Syrnicki prezes Łomżyńskiego Klubu Karate.

Mistrzostwa w Tokio potrwają do niedzieli. Towarzyszy im światowy turniej dla młodzieży i zawodników powyżej trzydziestego piątego roku życia. Łącznie do walki na tokijskich matach stanie ponad półtora tysiąca zawodników. W tej liczbie znajdzie się 26 Polaków. Towarzyszy im 49 osób wspierających start – sędziów, trenerów i kibiców, a także lekarz.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę