Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Rekordowy maraton

Główne zdjęcie
Emil Dobrowolski

Emil Dobrowolski zawodnik LŁKS „PREFEBT Śniadowo” Łomża zajął czwarte miejsce w Maratonie Poznańskim. Maraton ten przejdzie do historii jako rekordowy pod wyglądem ilościowym maraton na ziemiach polskich. Wystartowało w nim 4619 osób z 23 krajów. Emil Dobrowolski przy okazji pobił ponad 30-letni rekordu ziemi łomżyńskiej.

Czas w jakim zawodnik LŁKS „PREFEBT Śniadowo” Łomża pokonał dystans maratonu to 2.18,06. To rekord życiowy  Emila Dobrowolskiego, a wynik ten jest też o ponad 5 minut lepszy od poprzedniego rekordu ziemi łomżyńskiej, ustanowionego przez Eugeniusza Reglińskiego (Kolno) w 1989 roku w Olsztynie (2.23,26).
Poznański bieg wygrał Kenijczyk Cosmes Mutuku Kyeva, naszego zawodnika wyprzedził jeszcze drugi z Kenijczyków oraz Polak Kern (Unia Hrubieszów).
- Nie ma co jednak narzekać, zająłem dobre miejsce, ustanowiłem rekord życiowy i uważam, że to jeszcze nie wszystko na co mnie stać - mówi Emil Dobrowolski. - Następny maraton prawdopodobnie w kwietniu w Dębnie (Mistrzostwa Polski), jak będzie zdrowie postaram się powalczyć o jeszcze lepszy czas.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę