Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„Biały Orlik” w Łomży

Nieco ponad 531 tysięcy złotych zapłacimy za składane, sezonowe lodowisko, które ma stanąć przy na boisku „Orlika” przy ul. Katyńskiej. Właście wybrano najkorzystniejszą – czyli w tym wypadku najtańszą - z pośród ofert złożonych przez cztery firmy. Lodowisko do grudnia ma nam dostarczyć i zmontować firma z Wodzisławia Śląskiego. Przypomnijmy, że lodowisko ma mieć wymiary 20 na 40 metrów i jego zakup ma być dofinansowany w ramach pilotażowego programu rządowego Biały Orlik.

Zgodnie ze specyfikacją przetargową wybrany wykonawca do 1 grudnia ma dostarczyć, zmontować i uruchomić lodowisko, które stanie na jednym z boisk funkcjonującego przy Katyńskiej już od kilku lat „Orlika”, czyli kompleksu boisk, które powstało dzięki dofinansowaniu z rządowego programu „Moje Boisko Orlik 2012”.
Wraz z lodowiskiem miasto zakupi także m.in. 100m2 chodników gumowych, nową ręczną maszynę do pielęgnacji i konserwacji tafli lodowiska, nową ostrzałkę i nową suszarkę do łyżew. Dodajmy, że gwarancja na lodowisko ma wynosić 36 miesięcy. W tym czasie bezpłatny serwis gwarancyjny ma być świadczony przez wykonawcę 7 dni w tygodniu. Na podjęcie czynności zmierzających do usunięcia awarii, ma mieć on 48 godzin od momentu przekazania zgłoszenia, a maksymalny czas usunięcia awarii wynosi 5 dni.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę