Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Oddaj krew, na mecz ŁKS-u wejdziesz za darmo

Łomżyński Klub Sportowy 1926 wraz z kibicami naszego Klubu organizują akcję „Oddaj krew - obejrzyj mecz”. Jutro (w sobotę) przed meczem z Huraganem Morąg, który odbędzie się o godzinie 15:00 na stadionie miejskim w Łomży, będzie można oddać krew dla najbardziej potrzebujących tego „leku”.

Krew będzie można oddać w specjalnym ambulansie, który będzie podstawiony na Starym Rynku obok sklepiku Klubowego od godziny 11:00 – 15:00. Po godzinie 15:00 ambulans przyjedzie na obiekt stadionu i oddawanie krwi będzie można kontynuować przed, w trakcie oraz po meczu.
Dla każdej osoby która w tym dniu odda krew, Zarząd Klubu przewidział darmowe wejściówki na mecz ŁKS 1926 - Zatoka Braniewo

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę