Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Łomżanki zdobyły Pragę

Główne zdjęcie
fot. Ireneusz Kanobrodzki

Ren Bingran i Magdalena Sikorska, zawodniczki AZS PWSIiP Łomża, tworząc debel zwyciężyły w prestiżowym turnieju tenisa stołowego Prague Open. Turniej w weekend odbył się w Pradze, a łączna pula nagród wynosiła 150 tysięcy koron czeskich (ok. 25 tysięcy złotych).

Jak czytamy relacji z turnieju na stronie internetowej Polskiego Związku Tenisa Stołowego chińsko-polski duet w pojedynku o złoty medal wygrał 3:1 z Czeszkami Haną Matelovą i Penkavovą.
To nie jedyne łomżanki, które dobrze wypadły w Pradze. Jak podaje Magda Sepczyńska w kategorii juniorek brązowy medal zdobyła zawodniczka AZS PWSIiP Wałkuscy Łomża - Edyta Szabłowska.

Tymczasem w najbliższą sobotę (03.09.2011r.) rozegrana zostanie I kolejka rozgrywek ekstraklasy tenisa stołowego kobiet. Drużyna AZS PWSIiP Wałkuscy Łomża podejmie SKTS Sochaczew. W drużynie gospodarzy po raz pierwszy zaprezentuje się zawodniczka Magdalena Sikorska.W drużynie gości wystąpi najbardziej znana i utytułowana tenisistka stołowa w Polsce: Natalia Partyka. Początek spotkania o godz. 14.00 w Hali Sportowej przy SP nr 9 w Łomży.

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę