Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Strefa medalowa za daleko…

Joanna Fidorow, zawodniczka LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża zajęła 9. miejsce w rozegranym dziś w chińskim Shenzhen finale konkursu rzutu młotem. Jej wynik to 63,40m – o ponad sześć metrów słabiej niż rekord życiowy. Aby Fidorow mogła myśleć o medalu musiała rzucić młot na odległość powyżej 71 metrów, co jak na razie wydaje się poza jej zasięgiem.

W chińskim Shenzhen od kilku dni rozgrywana jest 26. Letnia Uniwersjada. Do niej zakwalifikowały się dwie zawodniczki LŁKS „Prefbet Śniadowo” – Justyna Korytkowska i Joanna Fodorow. Korytkowska, która rywalizowała w biegu na 3000m z przeszkodami, w eliminacjach zajęła pechowe 13 miejsce (12 najlepszych awansowało do finału), Fidorow do finału się dostała i to z czwartym rezultatem z eliminacji (66.07). Niestety dzisiejszy finał poszedł jej znacznie słabiej. W pierwszym rzucie uzyskała wynik 63,40m, drugi spaliła, a w trzecim zaledwie 61,72m.

Zawody wygrała reprezentantka Mołdawii Zalina Marghieva, która uzyskała wynik 72,93m. Druga była Eva Orban z Węgier (71,33), a trzecia Rumunka Bianca Perie (71,18).

Dodajmy, że 22-letnia Joanna Fodorow bezpośrednio z Uniwersjady poleci do Korei południowej gdzie rozgrywane będą Mistrzostwa Świata seniorów.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę