Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Trzy srebra na Mistrzostwach Polski

Joanna Fidorow, Anna Jesień i Justyna Korytkowska to zawodniczki LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, które podczas rozgrywanych w Bydgoszczy, od czwartku do soboty, Mistrzostw Polski Seniorów zdobyły srebrne medale i tytuły wicemistrzyń Polski w swoich konkurencjach.

Młociarka Joanna Fidodrow swój srebrny medal zdobyła jeszcze w czwartek. Łomżanka rzuciła młot na odległość 69,78 m, czyli nieco słabiej niż wynosi jej rekord życiowy (70,06m).

W piątek srebro w biegu na 400 metrów przez płotki wywalczyła Anna Jesień. Niestety w biegu tym zawodniczka doznała kontuzji - zerwała ścięgno Achillesa. Jak podaje Andrzej Korytkowski, prezes klubu, po minięciu mety Anna Jesień natychmiast udała się do dyżurującego lekarza, który określił stan nogi jako bardzo poważny i wykluczył starty w tym sezonie. Jak mówi Paweł Jesień mąż i trener zawodniczki ten rok to ciągłe urazy i leczenie kontuzji. Do marca przygotowania przebiegały wzorcowo i wtedy Ania skręciła nogę a potem były problemy z jednym ścięgnem a teraz z drugim.

W sobotę świetnie zaprezentowała się kolejna reprezentantka Łomży Justyna Korytkowska. W finale biegu na 3000 metrów z przeszkodami zawodniczka LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, po dobrym biegu, jako druga – ok.1 sekundę za zwyciężczynią - minęła linię mety uzyskując czas  9:45.24. To jej nowy rekord życiowy.   

Niestety startu w Bydgoszczy do udanych nie zapisze, startująca w rzucie oszczepem, Żaneta Lenczewska. Jej wynik z Bydgoszczy 45.07m (jest zdecydowania poniżej jej możliwości, bo zawodniczka w tym roku rzucała już na odległość 53,16 m) dał jej dopiero 12 miejsce.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę