Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Pierwszy medal pierwszego dnia Mistrzostw Polski

Główne zdjęcie
Joanna Fiodorow. fot. PZLA

Joanna Fidorow zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski podczas odbywających się w Bydgoszczy Mistrzostw Polski. 22-letnia zawodniczka LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża rzuciła młot na odległość 69,78 m, czyli nieco słabiej niż wynosi jej rekord życiowy. To pierwszy medal łomżyńskich sportowców, ale jest jeszcze kilka szans. LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża na MP wysłał mocną reprezentację.

Do finału biegu na 400 m przez płotki awansowała już Anna Jesień, która w Bydgoszczy walczy o minimum na mistrzostwa świata Daegu. O medal w rzucie oszczepem będzie walczyła Żaneta Lenczewska, która ma najlepszy w tej chwili wynik w Polsce (53,16 m). W finale biegu na 3000 m z przeszkodami wystąpi Justyna Korytkowska.
Anna Jesień o medal będzie walczyła już dziś, a  Lenczewska i Korytkowska jutro.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę