Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Fiodorow w finale Młodzieżowych Mistrzostw Europy

Główne zdjęcie
Joanna Fiodorow

Joanna Fiodorow, zawodniczka LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA, podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy, które odbywają się w Ostrawie (Czechy), w eliminacyjnym konkursie uzyskała już w pierwszej kolejce awans do finału rzutu młotem. - Asia poprawiła o ponad dwa metry swój rekord życiowy, a jej rezultat 68.97m to drugi wynik eliminacji – mówi Andrzej Korytkowski, prezes klubu.

- Co więcej nasza zawodniczka tym wynikiem wypełniła normę na klasę mistrzowską międzynarodową (67.00m) oraz poprawiła rekord województwa podlaskiego, który do tej pory należał do Malwiny Sobierajskiej (KS Podlasie Białystok) i wynosił 67.38m – dodaje Korytkowski.
Finał rzutu młotem na MME odbędzie się dzisiaj.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę