Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Rusza sprzedaż biletów na mecz ze Stomilem

Dziś ŁKS 1926 rozpocznie sprzedaż biletów na mecz pucharowy pomiędzy ŁKS 1926 Łomża - OKS 1945 Olsztyn, który rozegrany zostanie 20 lipca o godz. 19:00 na stadionie miejskim przy ul. Zjazd w Łomży. W związku z zakwalifikowaniem tego spotkania jako impreza masowa przy zakupie biletu należy okazać dowód osobisty oraz podać imię, nazwisko i numer PESEL.

Sprzedaż biletów będzie prowadzona w sklepiku firmowym klubu na Starym Rynku w godzinach 12:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku. W dniu meczu bilety będzie można nabyć od godziny 18:00 bezpośrednio i wyłącznie w kasach na stadionie. Ceny biletów na trybunę krytą  wynoszą 15zł (normalny) i 10zł (ulgowy), a na trybunę od strony rzeki  -  7zł (nowa cena!), a kobiety i dzieci do 12 lat mecz mogą oglądać płacąc jedynie 2zł.
Organizatorzy meczu apelują o zakup biletów w przedsprzedaży jak również o wcześniejsze przybycie na stadion, w celu uniknięcia kolejek oraz aby zdążyć z dotarciem na miejsce przed rozpoczęciem spotkania. Kibice na trybuny będą mogli wejść od godziny 18:00.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę