Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Srebro z Warsaw Trail Running

Główne zdjęcie
Zwycięzcy Warsaw Trail Running

Paweł Grygo, zawodnik LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża zajął drugie miejsce w Warsaw Trail Running. Biegiem na trasie o długości 10 km zainaugurowało w Warszawie tegoroczny cykl biegów Salomon Trail Running. Na starcie malowniczej i zróżnicowanej trasy wytyczonej na terenie Parku Kultury w Powsinie stanęło ponad 150 biegaczy.

Park Kultury w Powsinie będący tradycyjnym miejscem wypoczynku mieszkańców Warszawy położony jest na górnym tarasie Skarpy Warszawskiej, w południowej części stolicy.  Start i meta biegu znajdowała się w okolicach słynnego, ponad 250-letniego, dębu Hetman.
Od pierwszego kilometra biegu głównego ton walce nadawała trójka zawodników wśród której był późniejszy zwycięzca Kamil Poczwardowski (uczestnik Mistrzostw Świata w biegach przełajowych). Biegacz ze Sportingu Międzyzdroje minął linię mety w czasie 31 minut i dwóch sekund. 14 sekund za nim finiszował Paweł Grygo z LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża, a trzeci przybiegł Andrzej  Długosz z Montrail Team - medalista mistrzostw polski oraz  zawodnik kadry polski w biegach górskich.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę