Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Rzuciła na... Mistrzostwa

Główne zdjęcie
Klaudia Górska

Reprezentantka LKS-u Narew – Kurpiewski Łomża Klaudia Górska bardzo dobrze spisała się w Lekkoatletycznej Lidze Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Podlaskiego. Młoda zawodniczka zdecydowanie wygrała rywalizację w konkursie rzutu dyskiem. Uzyskała wynik 37,09 m, co jest jej nowym rekordem życiowym, a przy okazji wypełnieniem minimum PZLA na Mistrzostwa Polski Juniorów.

- Klaudia od początku sezonu bardzo pozytywnie mnie zaskakuje i praktycznie w każdym starcie poprawia swoje rekordy życiowe - mówi trener zawodniczki, Wojciech Błachnio. W tym miejscu przypomnieć wypada, że Klaudia jest starszą siostrą Wiolety Górskiej, która kilka dni wcześniej poprawiła rekord województwa podlaskiego gimnazjów w rzucie dyskiem 1 kg i uzyskała rewelacyjny wynik 39,91 m.

is


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę