Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 lipca 2024 napisz DONOS@

Ruszyła lekkoatletyczna… karuzela

Przebywający na zgrupowaniu sportowym w Szklarskiej Porębie lekkoatleci LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża rozpoczęli kolejny sezon lekkoatletyczny startując w Mistrzostwach Dolnego Śląska w wielobojach, w ramach którego został rozegrany również Miting Lekkoatletyczny. Początek wypadł bardzo obiecująco, gdyż czworo zawodników uzyskało rekordy życiowe, a kolejnej dwójce minimalnie do „życiówek” zabrakło.

Najlepiej wypadła Justyna Korytkowska, która zwyciężyła i aż o ponad 5 sekund poprawiła rekord życiowy na 1000m uzyskując 2.52,24.
- Jestem zaskoczona tak dobrym wynikiem ponieważ na zgrupowaniu wykonałam dużą pracę objętościową co raczej na początku sezonu nie pomaga w uzyskiwaniu dużych szybkości – mówi Justyna Korytkowska. – Teraz planuję jeszcze 1 lub 2 starty i z trenerem planujemy szykować się do czerwcowych startów.
Druga w tym biegu była Ewelina Lubiejewska (3.00,13), a 5 lokatę zajęła Katarzyna Smakowska 3.06,  Ewelinie i Kasi zabrakło zaledwie po 1 sekundzie do rekordów życiowych.
Z bardzo dobrej strony pokazali się też nasi juniorzy startujący na 600m. Paweł Jasiński zajął 2 miejsce z bardzo dobrym wynikiem 1.21,73, Kamil Pogorzelski wywalczył 3 miejsce (1.23,47), a Piotr Rogowski był 5-ty (1.26,59). Wszyscy trzej chłopcy uzyskali nowe rekordy życiowe.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę