Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Sukces małej szachistki z Łomży

Monika Marcińczyk z Łomży zdobyła brązowy medal szachowych Mistrzostw Polski Przedszkolaków rozegranych w Sielpi. Trzy najlepsze w Polsce dziewczynki zdobyły identyczną liczbę punktów (po 7,5 z 9) i do tytułu Mistrzyni Polski zabrakło Monice naprawdę niewiele. Nieco słabiej w tym turnieju wypadła lokalna konkurentka Moniki Malwina Szewczyk. Malwina z 5 punktami zajęła w Sielpi 11. miejsce, co jest jednak całkiem dobrym wynikiem i plasuje ją w czołówce krajowej tej kategorii wiekowej.

Obie dziewczynki wzięły również udział w rozegranym bezpośrednio po Mistrzostwach Przedszkolaków Pucharze Polski Dzieci do lat 8. W konfrontacji ze starszymi koleżankami z całej Polski było już jednak o wiele trudniej o zdobycze medalowe i tak naprawdę nikt chyba na nie nie
liczył. Bardziej chodziło o zdobywanie kolejnych doświadczeń i sprawdzenie się w silniejszej grupie. Tutaj również Monika Marcińczyk wypadła znakomicie, zajmując bardzo wysoką 7. lokatę z wynikiem 4,5 pkt na 7 możliwych. W tym turnieju Monika wypełniła również normę na III kategorię szachową, co w przypadku tak młodej zawodniczki jest dużym osiągnięciem. Wystarczy stwierdzić, że obecnie w Polsce tylko kilka zawodniczej w jej wieku (rocznik 2004) może pochwalić się III kategorią (w zakończonych kilka dni temu mistrzostwach grało tylko 5 takich zawodniczek).

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę