Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Walczyli na Litwie

Główne zdjęcie
Abdul Dudajew, drugi od prawej

Dwóch zawodników Łomżyńskiego Klubu Karate - Tomasz Skiba i Abdul Dudajew brało udział w projekcie „Współpraca litewsko – polska - droga do współpracy młodzieży i dorosłych”. 80 zawodników sztuk walki, po 40 z Polski i Litwy spotkało się na czterech trzydniowych spotkaniach. Dwa pierwsze to seminaria, dwa następne to były turnieje sztuk walki. I właśnie ostatni z nich odbył się w weekend na Litwie. Jak podaje Dariusz Syrnicki prezes ŁKK z występów naszych zawodników możemy być zadowoleni.

Tomasz Skiba to instruktor podsekcji brazylijskiego jujitsu działającej w ramach Łomżyńskiego Klubu Karate, a Abdul Dudajew ćwiczy w podsekcji K-1 ŁKK. Weekendowe spotkanie zawodników uczestniczących w projekcie odbyło się w formie meczu pomiędzy dziesięioma zawodnikami z Polski i dziesięcioma z Litwy w trzech formułach rywalizacji, K-1 (twarda odmiana kick-boxingu), grappling (połączenie zapasów i judo) oraz  MMA (połączone obie formuły).
- Nasi zawodnicy zaprezentowali się znakomicie – relacjonuje Syrnicki. - Tomasz Skiba walczący w kategorii wagowej 100 kg (grappling) stoczył dwurundowy pojedynek z utytułowanym zawodnikiem, po którym sędziowie wskazali na remis i potrzebę przeprowadzenia dodatkowej rundy rozstrzygającej. Runda ta przebiegła pod dyktando Tomka ze sporą przewagą lecz sędziowie uznali, iż  była ona również remisowa. Nie pozostawił za to cienia wątpliwości, kto jest lepszy, Abdul Dudajew walczący w K-1 (kategoria junior -65 kg ). Przez trzy runy pojedynku mądrze i zdecydowanie atakował nie pozwalając rozwinąć się przeciwnikowi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę