Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Bez medalu, ale … zadowoleni

Główne zdjęcie
Ewelina Lubiejewska

Czworo zawodników LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża wzięło udział w Przełajowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Zamościu. Niestety medalu tym razem nie było choć był w zasięgu... W biegu na 2 km Ewelina Lubiejewska zajęła 4-te miejsce. - Po raz pierwszy, od kiedy jestem trenerem, autentycznie cieszę się z… czwartego miejsca na Mistrzostwach Polski – mówi trener Andrzej Korytkowski.

Poza Lubiejewską, na 2 km pobiegła także Martyna Jabłońska, która ostatecznie zajęła 29. miejsce.  Na dystansie 4 km Katarzyna Smakowska uplasowała się na 21 miejscu, natomiast w biegu seniorek na dystansie 4 km Joanna Tekień zajęła miejsce 7. Trzy juniorki klubu zgromadziły łącznie 16 pkt. co w stawce 101 klubów w kategorii dziewcząt dało im czwarte, a w punktacji ogólnej 12 miejsce.
Mimo, że medalu zawodniczki „Prefbetu” nie zdobyły trener Andrzej Korytkowski nie szczędzi im słów pochwały.
- Bardzo chciałbym pochwalić wszystkie zawodniczki, gdyż w bardzo ciężkich warunkach pobiegły na tyle ile było ich obecnie stać – mówi Korytkowski. - Pomimo czwartego, pechowego miejsca bardzo dobry występ odnotował Ewelina Lubiejewska, która ostatni tydzień zmagała się z przeziębieniem i bólem gardła, a decyzja o jej starcie zapadła dopiero po przyjeździe do Zamościa. Co więcej na starcie nasza biegaczka otrzymała od dwóch innych zawodniczek uderzenia „z łokcia” co spowodowało dużą stratę dystansu do czołówki. Ewelina przez to zdarzenie ruszyła ostatnia i musiała na błotnistej, ciężkiej i wąskiej trasie odrabiać straty.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę