Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dostała solidną lekcję tenisa

Główne zdjęcie
Monika Narolewska

Pierwsze śliwki robaczywki - tak w skrócie można określić debiut tenisistki stołowej AZS-u PWSIP Wałkuscy Łomża, Moniki Narolewskiej na Mistrzostwach Polski Seniorów, które w tym roku odbywają się w Białymstoku.

Niespełna 19-letni łomżanka po raz pierwszy w karierze wystąpiła na najważniejszej imprezie tenisowej w Polsce, która odbywa jest już po raz 79. Prawo startu wywalczyła sobie na niedawno rozegranych, również w Białymstoku, Mistrzostwach Województwa, które pewnie wygrała. Niestety startu w krajowym czempionacie nie może zaliczyć do udanych. W turnieju singlowym w pierwszej rundzie trafiła na Anetę Olendzką (Noteć Inowrocław) i gładko przegrała 0:4 (4:11, 2:11, 5:11, 9:11). Również w turnieju mikstów utalentowana łomżanka swój udział zakończyła na pierwszej rundzie. Grając wspólnie z Piotrem Anchimem (UKS Dojlidy Białystok) przegrali z parą Piotr Chodorski (LKS Odra Głoska)/Katarzyna Barańska (Spójnia Warszawa) 1:3 (4:11, 11:5, 9:11, 8:11).

Nieco lepiej poszło jej w deblu. Razem z Eweliną Krawczuk (Arka Ryki) w pierwszym meczu pokonały Katarzynę Nowocin (Spójnia Warszawa) i Agnieszkę Kaczmarek (MRKS Gdańsk) 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:9). Jednak w drugim spotkaniu trafiły na późniejsze półfinalistki, parę GLKS-u Nadarzyn Magdalena Szczerkowska/Klaudia Kusińska. W tym pojedynku nie miały zbyt wiele do powiedzenia ulegając reprezentantkom Polski 0:3 (6:11, 6:11, 9:11).

Dla młodej łomżyńskiej tenisistki konfrontacja z najlepszymi zawodnikami w kraju na pewno będzie cennym doświadczeniem, które w przyszłości powinno zaprocentować. A najbliższa szansa na sprawdzenie swoich umiejętności będzie już w sobotę, 12 marca. Wtedy to, wspólnie z całym zespołem Monika wybierze się do Gdańska, gdzie rozegra mecz 16. kolejki I ligi z miejscowym MRKS-em. Zwycięstwo w tym spotkaniu zapewni łomżankom udział w barażach o Ekstraklasę. Mecz zostanie rozegrany w hali przy ul. Meissnera 1, a jego początek zaplanowano na godz. 16.00.

is

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę