Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 października 2021 napisz DONOS@

W Łomży łomżanie najlepsi...

Aż dziesięciokrotnie zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate stawali na najwyższym stopniu podium rozgrywanych w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży XII Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Karate Kyokushin. W zawadach rywalizowało w sumie 172 karateków - zarówno 9-letnie dzieci, jak i osoby dorosłe - z Augustowa, Białegostoku, Czarnej Białostockiej, Grajewa, Łomży, Suwałk i Zambrowa. W klasyfikacji drużynowej wygrali łomżanie przed zawodnikami z Suwałk i Grajewa.

Oto indywidualne wyniki XII Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Karate Kyokushin

Kata juniorów młodszych (rocznik 1993-95)
1.Maciej Tercjak – Łomża
2.Kacper Apalko – Suwałki
3.Marcin Sturgulewski – Augustów

Kata juniorek młodszych (rocznik (1993 – 95)
1.Karolina Zajkowska – Łomża
2.Aleksandra Czerwiecka – Suwałki
3.Lejla Idrisli – Łomża

Kata młodzików (rocznik 1996-97)
1.Mateusz Kozikowski – Łomża
2.Michał Szyszko – Czarna Białostocka
3.Michał Karpowicz – Suwałki

Kata młodziczek (rocznik 1996-97)
1.Karolina Mroczkowska – Łomża
2.Natalia Sieniawska – Łomża
3.Klaudia Miłowicka – Suwałki

Kata kadetów rocznik (1998-99)
1.Damian Biłbak – Suwałki
2.Daniel Biłbak – Suwałki
3.Michał Pankowski - Łomża

Kata kadetek (rocznik 1998-99)
1.Weronika Zarańska – Łomża
2.Klaudia Lanczewska – Łomża
3.Weronika Morusiewicz – Suwałki

Kata kadetów młodszych (roczniki 2000, 2001, 2002)
1.Filip Niedźwiedzki – Augustów
2.Paweł Zamoźniewicz – Augustów
3.Ernest Rogowski – Augustów

Kata kadetek młodszych (roczniki 2000,2001, 2002)
1.Natalia Sadowska – Zambrów
2.Gabriela Grzybowska – Augustów
3.Magdalena Zubrycka – Łomża

Semi kontakt młodziczki do 50 kg
1.Karolina Mroczkowska – Łomża
2.Marlena Drażba – Suwałki
3.Marta Stogłów – Augustów i Edyta Dąbkowska - Suwałki

Semi kontakt młodziczki pow. 50 kg
1.Klaudia Miłowicka – Suwałki
2.Natalia Sieniawska – Łomża
3.Zuzanna Znajda – Czarna Białostocka i Dominika Kilian - Suwałki

Semi kontakt kadeci do 35 kg
1.Damian Biłbak – Suwałki
2.Michał Pankowski – Łomża
3.Adam Lipiński i Patryk Śliwiński – Łomża

Semi kontakt kadeci do 45 kg
1.Daniel Biłbak – Suwałki
2.Bartosz Grzybowski – Augustów
3.Maciej Borysewicz – Augustów i Piotr Ramotowski - Łomża

Semi kontakt kadeci pow. 45 kg
1.Michał Koszycki – Augustów
2.Jakub Obrycki – Grajewo
3.Jan Murawski i Michał Dęby – Łomża

Lekki kontakt kadeci
1.Michał Koszycki – Augustów
2.Michał Pankowski – Łomża
3.Daniel Biłbak i Damian Biłbak – Suwałki

Semi kontakt kadetki do 45 kg
1.Weronika Zarańska – Łomża
2.Angelika Ciszewska – Łomża
3.Ewa Azarska i Maria Brzęk – Suwałki

Semi kontakt kadetek pow. 45 kg
1.Klaudia Lanczewska – Łomża
2.Natasza Parda – Łomża
3.Kornelia Nejert – Suwałki i Klaudia Gawryś – Łomża

Lekki kontakt kadetki pow. 45 kg
1.Klaudia Lanczewska – Łomża
2.Klaudia Gawryś – Łomża
3.Angelika Ciszewska i Natasza Parda – Łomża

Lekki kontakt młodziczki open
1.Marlena Drażba – Suwałki
2.Karolina Mroczkowska – Łomża
3.Natalia Sieniawska – Łomża i Dominika Kilian – Suwałki

Lekki kontakt młodzicy open
1.Konrad Borkowski – Suwałki
2.Adam Kawka – Augustów
3.Patryk Zubrycki i Damian Trzaska – Łomża

Semi kontakt młodzicy do 50 kg
1.Adam Kawka – Augustów
2.Damian Trzaska – Łomża
3.Kacper Klimowicz – Białystok i Patryk Zubrycki – Łomża

Semi kontakt młodzicy pow. 50 kg
1.Damian Babiński – Czarna Białostocka
2.Artur Klim – Augustów
3.Mateusz Kozikowski – Łomża i Michał Szyszko – Czarna Białostocka

Kumite juniorek młodszych open
1.Aleksandra Czerwiecka – Suwałki
2.Karolina Chaberek – Łomża
3.Edyta Pankowska i Karolina Zajkowska – Łomża

Kumite juniorów młodszych do 60 kg
1.Marcin Sturgulewski – Augustów
2.Szamil Szabajew – Łomża
3.Sebastian Pabianiak i Bartłomiej Buczyński – Suwałki

Kumite juniorów młodszych do 70 kg
1.Bartłomiej Mazurek – Grajewo
2.Daniel Kimszal – Suwałki
3.Hubert Kalski – Łomża i Marek Kilian – Suwałki

Kumite juniorów młodszych pow. 70 kg
1.Dawid Łukawski – Augustów
2.Patryk Nowak – Grajewo
3.Łukasz Kamiński i Kacper Apalko – Suwałki

Kumite mężczyzn do 70 kg
1.Mateusz Krejpcio – Suwałki
2.Paweł Ciereszko – Suwałki
3.Piotr Kozłowski i Maciej Lange – Suwałki

Kumite mężczyzn do 80 kg
1.Łukasz Stępień – Suwałki
2.Marcin Banach – Łomża
3.Marcin Wysmułek – Łomża i Daniel Mazurkiewicz – Suwałki

Kumite mężczyzn pow. 80 kg
1.Dawid Zajko – Suwałki
2.Paweł Kropiewnicki – Zambrów
3.Marcin Cychol – Łomża i Dariusz Cacko – Białystok

Kumite kobiet open
1.Aleksandra Zajkowska – Łomża
2.Beata Wirkowska – Białystok
3.Katarzyna Dzęgielewska – Łomża i Małgorzata Wirkowska – Białystok


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę