Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

III etap parkowy konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski" 2010/2011

 

 

    W dniu 13.01.2011 r. w siedzibie Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi odbył się trzeci etap - parkowy ogólnopolskiego konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” 2010/2011 r. 

       Do etapu parkowego przystąpili uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Piątnicy pod opieką A. Sasak i Publicznego Gimnazjum nr 9 w Łomży. pod opieką p. M. Leszaka. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 25 pytań: 15 pytań ogólnych, pisanych przez uczniów w całej Polsce i 10 pytań dotyczących Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi. Maksymalnie każdy uczeń mógł zdobyć 25 punktów.

.

Wyniki poszczególnych uczestników rozłożyły się następująco:

 

Publiczne gimnazjum w Piątnicy:

1. Marta Ejza – 14,5 pkt.

2. Paulina Chojnowska – 14 pkt.

3. Patryk Wojewoda – 13 pkt.

4. Magdalena Konopka – 11,5 pkt.

 

Suma punktów drużyny – 53 punkty

 

Publiczne Gimnazjum nr 9 w Łomży:

1. Weronika Jankowska – 12,5 pkt.

2. Anna Łada – 11,5 pkt.

3. Ewelina Wierzbowska – 10 pkt.

4. Patrycja Lutostańska – 8 pkt.

 

Suma punktów drużyny – 42 punkty

     W etapie parkowym X edycji konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” 2010/2011 r.   wygrała drużyna z Publicznego Gimnazjum w Piątnicy, uzyskując łącznie 53 punkty. Jej członkowie otrzymali lornetki i albumy przyrodnicze i pamiątkowe  dyplomy.

     Zwycięska  drużyna zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu, który w tym roku odbędzie się w siedzibie Łomżyńskiego Parku 3 marca 2011 r. Na tym etapie rywalizować będą  przedstawiciele trzech parków krajobrazowych województwa podlaskiego.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę