Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

"I LOVE NAREW" - Sprzątanie brzegów Narwi

 

Pracownicy Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi w dniu 11.06.2011 r. wzięli udział w akcji pod hasłem „ I love Narew – razem zrobimy więcej” zorganizowanej przez p. Rafała Krasuckiego z portalu naszelowiska.pl., Lokalną Organizację Turystyczną Ziemi Łomżyńskiej oraz grupę paramilitarną Speed ASG.

Do przeprowadzenia sprawnej akcji zbierania pełnych worków śmieci z brzegów Narwi wykorzystaliśmy naszą łódź motorową.

Zmniejszająca się ilość zbieranych rokrocznie nad Narwią śmieci i coraz większe rzesze ludzi biorących udział w tej akcji, świadczą o wzroście świadomości ekologicznej mieszkańców Łomży i okolic.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę