Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zawodnicy ŁKK na gali MMA

W piątek w Ostrołęce odbyła się „II Gala MMA i K-1”. Wypełniły ją walki w Formule MMA, K-1, Karate i Muay Thai. Na liście nie było co prawda jeszcze bardzo znanych nazwisk, ale dla wielu mierzących w zawodową karierę zawodników była to okazja do zdobycia pierwszych zawodowych szlifów. W pojedynku Muay Thai wystąpił m.in. Cezary Zugaj z Białegostoku, który był uczestnikiem ostatnich mistrzostw świata IFMA w Bangkoku. Zmierzył się z nim zawodnik trenujący w podsekcji K-1 Łomżyńskiego Klubu Karate Abdul Dudajev, który bez cienia presji stoczył widowiskowy, 3-rundowy pojedynek. Sędziowie jako zwycięzcę pojedynku wskazali aktualnego Mistrza Polski z Białegostoku.

Dobrze zaprezentował się w formule MMA inny zawodnik ćwiczący w podsekcjach K-1 i BJJ  Alkhazur  Dzhamaluev, który przystąpił do pojedynku z zawodnikiem klubu „MMAnokaut” Ostrów Mazowiecka Arturem Dzieżgowskim w zastępstwie za innego zawodnika, który uległ kontuzji na 10 dni przed galą. Niestety tak krótki czas nie dał możliwości do dobrego przygotowania przede wszystkim kondycyjnego. Po bardzo dobrej, pierwszej  5 minutowej rundzie, w drugiej zaczął słabnąć i w konsekwencji musiał uznać wyższość przeciwnika. Należy przyznać, że wykazał się ogromnym duchem i wolą walki.
Podczas Gali odbyły się również  dwa pojedynki w formule karate (knockdown) w których zaprezentowali się dwaj inni reprezentanci Łomżyńskiego Klubu Karate. Marek Czech walczył z Michałem Gibniewskim z Ostrołęki (-80kg) a Marin Banach z Danielem  Puchałą z Radzymina (-85kg). W opinii obserwatorów były to jedne z ciekawszych pojedynków, stojących na wysokim poziomie technicznym. Czech uległ przed czasem Gibniewskiemu, natomiast Banach przed czasem wygrał ze swoim przeciwnikiem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę