Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

ŁKS 1926 Łomża albo zapłaci albo wyleci z ligi?

Nowy ŁKS 1926 Łomża musi regulować wszystkie zobowiązania starego ŁKS-u wobec piłkarzy czy trenerów. Jeżeli tego nie będzie robił może nawet stracić licencję na grę w IV lidze. Tak wynika z wypowiedzi Przemysława Sarosiek z Podlaskiego ZPN-u, którą przytacza sportowepodlasie.pl. Serwis opisuje sytuację jaka zaistniała po niekorzystnym dla nowego klubu zakończeniu w centrali PZPN-u postępowania w sprawie zaległych wypłat wobec jednego z byłych piłkarzy ŁKS-u.

- Otrzymaliśmy pismo z Centrali Związku, w którym wskazane są zobowiązania wobec jednego z zawodników "dawnego" ŁKS-u. Przesłaliśmy już dokument do ŁKS-u 1926 mówiący o konieczności spłaty tych zobowiązań - mówił serisowi sportowepodlasie.pl Przemysław Sarosiek z Podlaskiego ZPN-u. - W przypadku nie uregulowania tych długów PZPN wyciągnie konsekwencje wobec lidera IV ligi. Najpoważniejszą z nich może być cofnięcie licencji na grę w rozgrywkach prowadzonych przez Podlaski Związek Piłki Nożnej.
Serwis podaje, że zawodnikiem tym jest Maciej Kudrycki, który grał w Łomży w sezonach 2006/07 i 2007/08.
Na forum internetowym nieoficjalnej strony ŁKS-u lks.4lomza.pl członek zarządu nowego klubu przyznał „nowe stowarzyszenie MUSIAŁO przejąć zobowiązania "starego" ŁKS-u wobec członków PZPN. Ot, takie jest prawo wewnątrzzwiązkowe. To był warunek przejęcia miejsca w IV lidze.”

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę