Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Korytkowska po operacji

Główne zdjęcie
Justyna Korytkowska

W poniedziałek (25.10.2010r.) w Łódzkim Centrum Medycznym „Księży Młyn” nasza czołowa biegaczka Justyna Korytkowska przeszła operację stopy. Justyna najprawdopodobniej podczas skoku przez przeszkodę nabawiła się kontuzji - pęknięcia chrząstki w stawie palucha dużego prawej stopy. Pierwsza diagnoza mówiła, że jest ciało wolne, które powoduje ból i blokuje zginanie palca. Diagnoza ta została potwierdzona przez dr Marcina Domżalskiego, który podjął się i z sukcesem przeprowadził operacje.

Doktor Domżalski to specjalista dobrze znany w świecie sportowców. Operował m.in. siatkarzy Sebastiana Świderskiego i Stephana Anriga, piłkarza Rafała Boguskiego, a także klubowego kolegę Korytkowskiej - zawodnika LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża - Daniela Chylińskiego.

Justyna Korytkowska nie ukrywa radości, ze operacja przebiegła pomyślnie.
- Dobrze się stało, że operacja została wykonana w okresie roztrenowania, przez co nie stracę zbyt dużo z okresu przygotowań do nowego sezonu. Teraz czeka mnie miesięczna rehabilitacja i mam nadzieję, że po tym okresie będę mogła rozpocząć przygotowania do nowego sezonu – mówi.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę